Mutfak tıkanıklığı açma

Mutfak tıkanıklığı açma ekiplerimiz robot makine kullanarak tıkanıklığın oluştuğu boru içerisine gönderdikleri robot makineninçelik telinin ucuna takılan açma ucu ile oluşmuş tıkanıklığı etrafı kırmadan, dökmeden ve kirletmeden başarılı bir şekilde çözümünü sunarlar. Oluşmuş mutfak tıkanıklığı problemi için çözüm bütün boruları kırarak yeni boru döşenmesi değildir ve bu işlemler tarihe karışmıştır.

Günümüz teknolojisini kullanan firmamız su kaçağı ve tıkanıklık açma işlemleri için ayrı cihazlar kullanarak hiçbir yeri kırmadan sorunun tespitini yaparlar. Mutfak tıkanıklığı için kırma dökme işlemi yapılmaz, 30-45 dakika içerisinde tıkalı boru içerisi robot makineler sayesinde temizlenir. İşlemler sonrasında bolca su dökülerek tıkalı mutfak giderinin açıldığından emin olunur ve böylece sorun çözüldüğü kanıtlanır.

Mutfak tıkanıklığına sebep olan faktörleri sıralamamız uzunca bir yazı yazmamızı gerektirir buda okuyucuları sıkarak kafa karıştırıcı bir durum sergiler. Bu sebeple tıkanmalara en çok sebep olan birkaç unsuru sizlere anlatmakta fayda olacağını düşünüyoruz.
Ankara içi heryere servisimiz bulunmaktadır.

1- Yağ atıkları (En sık rastlanan durumdur, boru içerisinin etrafına yapışır)

2- Yiyecek artıkları (Zamanla boru içerisinde birikerek tıkanıklık oluşturur)

3- Boru hattının tecrübesiz tesisatçı tarafından döşenmesi (Sürekli tıkanıklık oluşumuna sebep olur)

4- Kullanılmış uzun mesafeli gırtlak borusu denilen boru türü (Bu borular kesinlikle tavsiye edilmez)

Yukarıda anlatılanlar en sık rastlanan mutfak tıkanıklığı problemleri için yazılmıştır, daha birçok nedenlerden dolayı tıkanıklık oluşmaktadır. Umuyoruz ki sizlere faydalı bir bilgi paylaşımı olmuştur. Mutfak lavabosu veya boru tıkanıklığı için firmamızı arayarak randevu alabilirsiniz, ekiplerimiz en kısa sürede sizlere hizmet verecek oluşan problemin çözümünü sunacaklardır.